A Budai Egészségközpont ápolói állás betőltésére keresi leendő kollégáit

A Budai Egészségközpont immár 22 éve képviseli a minőséget a magánegészségügyi piacon. Büszkék vagyunk orvos és szakdolgozó kollégáinkra, akik magas szakmai tudással és betegközpontú szemlélettel végzik gyógyító tevékenységüket.

Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

Érdekli az egészségügy? Szívesen dolgozna a szakmájában és fejlesztené tovább tudását egy modern, kellemes környezetben lévő magánegészségügyi intézményben?

Éljen a lehetőséggel, csatlakozzon befogadó csapatunkhoz ápoló munkakörben és emelje karrierjét a következő szintre!

Feladatok:

  • hagyományos ápolói feladatok a gerincsebészeti osztályon,
  • prae- és postoperatív szakápolói feladatok ellátása,
  • konzervatív terápiában részesülő páciensek gondozása.

Elvárások:

  • ápolói végzettség (legalább okj 54),
  • kiváló kommunikációs készség,
  • proaktivitás,
  • betegcentrikus ápolói szemlélet,
  • kulturált megjelenés.

Előny:

  • ortopédiai, traumatológiai osztályon szerzett tapasztalat,
  • diplomás ápolói végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony (nem szolgálati jogviszony),
  • kiemelt, versenyképes bérezés,
  • egészségbiztosítási csomag,
  • minőségi bónusz,
  • jól felszerelt munkahely, innovatív szemlélet,
  • befogadó csapatszellem, hosszú távú, biztos munkahely,
  • továbbtanulási lehetőség,
  • széles körű munkavállalói jólét programok,
  • könnyű megközelíthetőség (Déli pályaudvar 3 perc séta, vagy 2 villamosmegálló).

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!

Elküldöm a jelentkezésemet emailben

Megosztanád?

Szólj hozzá!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .